боб със свинско | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус! боб със свинско | Gotvarstvo.Net

Tagged: боб със свинско

Свинско със зелен фасул 0

Свинско със зелен фасул

Продукти: 600 г. свинско месо (плешка или бут) 1 буркан консервиран зелен фасул 2 бр. моркови 1 бр. картоф 100 мл. доматено пюре или 2 бр. домати 2 бр. печени червени чушки 1 глава...