гювеч | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус! гювеч | Gotvarstvo.Net

Tagged: гювеч

Свинско по Бански 0

Пържоли в зелев лист

Продукти: 1 кг. свинско месо (от контрафиле) 15 бр. стерилизирани зелеви листа 100 мл. мазнина (олио) 1 ч.ч. вода червен пипер черен пипер сол Начин на приготвяне: 1. Месото се нарязва на 10-12 еднакви...

Овнешко гювеч 0

Овнешко гювеч

Продукти: 600 гр. овнешко месо 150 гр. лук 400 гр. картофи 100 гр. бамя 150 гр. зелен фасул 150 гр. патладжани 100 гр. моркови 100 гр. чушки 200 гр. домати 20 гр. магданоз 1...