зелен фасул | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус! зелен фасул | Gotvarstvo.Net

Tagged: зелен фасул

Свинско със зелен фасул 0

Свинско със зелен фасул

Продукти: 600 г. свинско месо (плешка или бут) 1 буркан консервиран зелен фасул 2 бр. моркови 1 бр. картоф 100 мл. доматено пюре или 2 бр. домати 2 бр. печени червени чушки 1 глава...

Свинско със зелен фасул и картофи 0

Свинско със зелен фасул и картофи

Продукти: 500 г. свинско месо (без кост) 1 кг. картофи 400 г. зелен фасул 1 глава лук 4 скилидки чесън 1 бр. моркови 1 бр. пащърнак 1 неголяма глава целина 4 с.л. олио 1/2...