мекици | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус!

Етикет: мекици

Мекичета 0

Мекичета

Продукти: 1 кофичка кисело мляко 1-2 с.л. олио 1 ч.л. захар 1 ч.л. сол 1 бакпулвер (или 1 ч.л. сода за хляб) брашно за меко тесто Начин на приготвяне: 1. Млякото, олиото, солта и...

Мекици - IV вид 0

Мекици – IV вид

Продукти: 1 ч.ч. кисело мляко 1 бр. яйце 1 ч.л. сол 1/2 ч.л. сода бикарбонат 500 гр. брашно 100 мл. растително масло 50 гр. пудра захар 150 гр. сирене Начин на приготвяне: 1. Брашното...