koleden-sladki6-panepato | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус! koleden-sladki6-panepato – Gotvarstvo.Net

Tagged: koleden-sladki6-panepato

Италиански коледен сладкиш (Panpepato) 0

Италиански коледен сладкиш (Panpepato)

Продукти: 110 гр. кедрови ядки 70 гр. шоколад, нарязан на едро 150 гр. стафиди 300 гр. лешници, обелени 180 гр. бадеми, обелени 110 гр. смесени захаросани плодове 90 гр. брашно 250 гр. мед, течен...