soleni-biskviti | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус! soleni-biskviti | Gotvarstvo.Net

Tagged: soleni-biskviti

Солени бисквити с плънка 0

Солени бисквити с плънка

Продукти: За тестото: 150 гр. брашно 1 чаена лъжичка бакпулвер 40 гр. краве масло 100 гр. прясно мляко щипка сол За плънката: 150 гр. пилешко (телешко) месо 100 гр. гъби 40 гр. масло сол...