jastia-buter-testo-i-pilechki-gardi | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус! jastia-buter-testo-i-pilechki-gardi | Gotvarstvo.Net

Tagged: jastia-buter-testo-i-pilechki-gardi

Бутер „Калцоне“ 0

Бутер „Калцоне“

Продукти за 4 порции: 1 кг БУТЕР ТЕСТО “БЕЛЛА”; 1 яйце; 150 гр пилешки гърди; 100 гр свинско месо; 5 кисели краставички; 3 червени чушки; 100 гр варена царевица 200 гр топено сирене; кората...