razlojka-kapama | Gotvarstvo.Net

Кулинарни рецепти за всеки вкус! razlojka-kapama | Gotvarstvo.Net

Tagged: razlojka-kapama

Разложка капама 2

Разложка капама

Продукти: 800 гр. свинско месо 600–800 гр. пилешко месо 200 гр. пушени гърди 300 гр. прясна наденица 1 зелка кисело зеле 1 малка гл. червено цвекло 100 мл. олио 2 ч.л. червен пипер 1...